O firmie FORNIRO

Jesteśmy rodzinną firmą, w której tradycyjne wartości
przeplatają się ze świeżą perspektywą i innowacją.

https://forniro.pl/wp-content/uploads/2023/03/stylish-brown-panel-kitchen-interior-with-biuld-kitchen-kitchen-island-personal-accessories-geometric-forms-shapes-template.jpg

Firma FORNIRO z 25 letnim
doświadczeniem

Specjalizujemy się w produkcji estetycznych, funkcjonalnych i wysokiej jakości mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi, tworząc rozwiązania dla budynków mieszkalnych, biur oraz obiektów publicznych.

Serce naszej firmy zlokalizowane jest w samym centrum Polski, na pograniczu Mazowsza i ziemi łódzkiej. Oficjalny sklep Forniro znajduje się w Mińsku Mazowieckim. Nasze meble powstają w nowoczesnej hali produkcyjnej – z własną stolarnią – położonej w pobliżu Radomska. Wierzymy w bliską współpracę, rodzinne oraz sąsiedzkie wartości. Ze względu na lokalny charakter działalności, współpracujemy przede wszystkim z klientami z województw łódzkiego i mazowieckiego.

https://forniro.pl/wp-content/uploads/2023/03/man-cuts-wood-circular-saw-joinery.jpg

Funkcjonalność i wysoka
jakość mebli

Jako doświadczony producent mebli wiemy, jak duże znaczenie ma estetyka wnętrz, w których toczy się codzienne życie. Rozumiemy także, że moda nie może ustępować funkcjonalności i trwałości – zwłaszcza w przypadku mebli, od których większość klientów
oczekuje długowieczności.

To właśnie z tego powodu w naszej nazwie znalazł się fornir – drewniany materiał, który od kilkuset lat wykorzystuje się przy wykańczaniu ekskluzywnych mebli. Fornir wyróżnia się wyjątkową estetyką oraz nadzwyczajną wytrzymałością. Jest ponadczasowy i nigdy nie traci swojej klasy.

  • Bezpłatne doradztwo i wycena

    Masz wątpliwości, czy lepiej będą wyglądały fronty w połysk czy matowe? Lub może masz inne pytania ? Zadzwoń lub wyślij maila a otrzymasz bezpłatną poradę i wycenę.

  • Pomiar & Projekt

    Oferujemy bezpłatny pomiar, oraz profesjonalny projekt z nieograniczoną możliwością modyfikacji.

  • Meble na wymiar

    Specjalizujemy się w meblach kuchennych pod wymiar, szafach i garderobach, oraz zabudowach nietypowych.

Opinie naszych
klientów

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję w 100%.

Zdecydowanie polecam. Bardzo solidne meble oraz sprawny montaż. Takich firm powinno być więcej.

Marcin Knysak

Woj. Śląskie

Super firma. Fachowa obsługa wszystko na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca

Dariusz Żebrowski

Woj. Mazowieckie

Firma Forniro wykonywała dla nas zabudowę w całym mieszkaniu. Szczerze polecamy współpracę. Meble zostały wykonane zgodnie z projektem i dbałością o szczegóły.

Mariusz Barański

Woj. Śląskie

Pełen profesjonalizm: świetne materiały, doskonała organizacja pracy, życzliwa i miła obsługa oraz super efekt końcowy. Szafa jak marzenie.

Monika Niewiarowska

Warszawa